Setin - producent swetrów

 x 

Twój koszyk jest pusty
Polish English French German

Współpraca hurtowa


1.       Ceny w sklepie w sklepie internetowym:
 
Ceny w sklepie internetowym są cenami detalicznymi.
 
2.       Ceny hurtowe
 
Ceny hurtowe wysyłamy drogą mailową. Pytania o cennik prosimy kierować na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
 
3.       Termin realizacji zamówień hurtowych
 
Towar produkujemy na zamówienie. Nie posiadamy dużego magazynu by móc z dnia na dzień realizować zamówienia. Czas realizacji zamówienia jest zależny od ilości zamówionego towaru i obciążenia produkcji. W sezonie jesienno-zimowym czas realizacji wynosi ok. 2-3 tyg. Nie mniej jednak zawsze staramy się realizować zamówienia jak najszybciej.
 
4.       Powtarzalność towaru
 
Wszystkie dostępne produkty są naszej produkcji, w związku z czym ich powtarzalność jest jak na bardziej zachowana. Zamawiając wybrany model w tym roku mogą go Państwo domówić np. za rok.
 
5.       Minimalna ilość w hurcie
 
W przypadku swetrów jest to minimum 6 szt. w jednym kolorze z modelu (np model VICKY kolor czarny 6 szt.). Jest to uzależnione od procesu produkcyjnego - Jednorazowo nie jesteśmy w stanie  wykonać  mniej sztuk na maszynie dziewiarskiej. W przypadku sukienek obowiązuje zamówienie minimum 5 szt. w kolorze, danym modelu oraz rozmiarze.  Warunkiem uzyskania cen hurtowych jest zamówienie minimum 100 szt. produktów ogółem.
 
6.       Sposób zamawiania towaru
 
Proszę złożyć zamówienie drogą @. Po otrzymaniu zamówienia wystawiamy fakturę pro forma, lub w przypadku większego zamówienia fakturę zaliczkową. Po zaksięgowaniu wpłaty wysyłamy towar.
 
7.       Zamówienie pojedynczych sztuk
 
Istnieje możliwość zamawiania mniejszych ilości towaru. W tym przypadku ustalamy z klientem procentowy rabat od cen widniejących w sklepie. Zamówienia są realizowane tylko z produktami aktualnie dostępnymi na magazynie. Nie dorabiamy towaru pod zamówienie w przypadku zamówień na pojedyncze sztuki.
 
9.       Komis
 
Nie nawiązujemy współpracy na zasadzie komisu
 
10.   Udostępnianie zdjęć

W przypadku sprzedaży towaru pod marką PPH SETIN istnieje możliwość udostępnienia zdjęć. Zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych, wszelkie prawa do fotografii i opis są własnością ich autora(firma PPH SETIN). Rozpowszechnianie ich bez naszej zgody jest zabronione i podlega karze oraz procesowi sądowemu.
 
11.   Wysyłka za granicę
 
Istnieje możliwość wysyłki za granicę. Jeśli posiadają Państwo NIP UE ceny hurtowe zwolnione są z podatku VAT. Towar wysyłamy za pomocą kuriera DPD lub DHL zgodnie z obowiązującym cennikiem spedytora. Mogą Państwo również odebrać towar własnym spedytorem.
 
12.   Produkcja pod własną marką
 
Istnieje taka możliwość, aczkolwiek w tym przypadku nie udostępniamy zdjęć produktów
 
13.   Towar według własnego projektu
 
Towar według własnego projektu produkujemy poza sezonem wrzesień-listopad z powodu ograniczeń czasowych. Koszt odrobienia wzoru (program dziewiarski oraz próby) pokrywa Zamawiający. Minimalna ilość do produkcji własnego wzoru to 300 szt.

Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania odnośnie współpracy hurtowej to zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod nr 601956013

Oświadczamy że projekt, opis produktu oraz zdjęcia są całkowicie naszego autorstwa. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub częsci bez naszej zgody  jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega wysokiej karze sądowej. Dz. U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U.94 nr 43 poz. 170