Setin - producent swetrów

 x 

Twój koszyk jest pusty
Polish English French German

uomo cerca donna Taranto Współpraca hurtowa


uomo cerca donna Scafati 1.       Ceny w sklepie w sklepie internetowym:
 
Ceny w sklepie internetowym są cenami detalicznymi.
 
coppia cerca donna Brescia 2.       Ceny hurtowe
 
Ceny hurtowe wysyłamy drogą mailową. Pytania o cennik prosimy kierować na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
 
uomo cerca donna Ferrara 3.       Termin realizacji zamówień hurtowych
 
Towar produkujemy głównie na zamówienie. Nie posiadamy dużego magazynu by móc z dnia na dzień realizować większe zamówienia. Czas realizacji zamówienia jest zależny od ilości zamówionego towaru i obciążenia produkcji. W sezonie jesienno-zimowym czas realizacji wynosi ok. 2-3 tyg dla zamówień ok 1000 szt. Nie mniej jednak zawsze staramy się realizować zamówienia jak najszybciej. W przypadku mniejszych zamówień ustalamy z klientem aktualną dostępność kolorystyki w wybranych modelach w naszym magazynie.
 
uomo cerca trans Perugia 4.       Powtarzalność towaru
 
Wszystkie dostępne produkty są naszej produkcji, w związku z czym ich powtarzalność jest jak na bardziej zachowana. Zamawiając wybrany model w tym roku mogą go Państwo domówić np. za rok.
 
5.       Minimalna ilość w hurcie
 
Zamówienie powinno opiewać na minimum ok 30 szt (przy zamawianiu np po 1-2 szt z koloru). Przy małych zamówieniach zawsze omawiamy z klientem dostępność wybranych sztuk na magazynie. W tej sprawie proszę napisać e-mail,lub kontakt telefoniczny 515 199 112. W przypadku większych zamówień minimalna ilość wynosi 6 szt z koloru np model Wera kolor szary 6 szt - ilość ta wynika z procesu produkcji na maszynach dziewiarskich
 
6.       Sposób zamawiania towaru
 
Proszę złożyć zamówienie drogą @. Po otrzymaniu zamówienia wystawiamy fakturę pro forma, lub w przypadku większego zamówienia fakturę zaliczkową. Po zaksięgowaniu wpłaty wysyłamy towar.
 

7.       Komis
 
Nie nawiązujemy współpracy na zasadzie komisu
 
8.   Udostępnianie zdjęć

W przypadku sprzedaży towaru pod marką PPH SETIN istnieje możliwość udostępnienia zdjęć. Zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych, wszelkie prawa do fotografii i opis są własnością ich autora(firma PPH SETIN). Rozpowszechnianie ich bez naszej zgody jest zabronione i podlega karze oraz procesowi sądowemu.
 
9.   Wysyłka za granicę
 
Istnieje możliwość wysyłki za granicę. Jeśli posiadają Państwo NIP UE ceny hurtowe zwolnione są z podatku VAT. Towar wysyłamy za pomocą kuriera DPD lub DHL zgodnie z obowiązującym cennikiem spedytora. Mogą Państwo również odebrać towar własnym spedytorem.
 
10.   Produkcja pod własną marką
 
Istnieje taka możliwość, aczkolwiek w tym przypadku nie udostępniamy zdjęć produktów. Mamy podpisane umowy z modelkami na wykorzystanie wizerunku tylko pod marką Setin.
 
11.   Towar według własnego projektu
 
Towar według własnego projektu produkujemy poza sezonem wrzesień-listopad z powodu ograniczeń czasowych. Koszt odrobienia wzoru (program dziewiarski oraz próby) pokrywa Zamawiający. Minimalna ilość do produkcji własnego wzoru to 300 szt.

Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania odnośnie współpracy hurtowej to zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod nr 601956013

Oświadczamy że projekt, opis produktu oraz zdjęcia są całkowicie naszego autorstwa. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub częsci bez naszej zgody  jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega wysokiej karze sądowej. Dz. U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U.94 nr 43 poz. 170